شعله پوش آب خنک ۵۰۱

مدل: شعله پوش تورچ ۵۰۱

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای گردنه ۵۰۱
نوع خنک کاری: آب خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
سایز ساختار مخروطی: به طول ۷۶ میلی متر و قطر ۲۴ میلی متر که در انتهای نوک آن به ۱۶ میلی متر کاهش می یابد.

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیشعله پوش ۵۰۱ از قطعات مصرفی تورچ MB501 به شمار می رود، این شعله پوش برای جوشکاری CO2 استفاده می شود. شعله پوش MB501 از نوع آب خنک است. شعله پوش تورچ 501 قابلیت جوش تا توان 550 آمپر را دارا می باشد. آب خنک بودن شعله پوش 501 باعث شده تا توانایی تحمل حرارت های بالا را داشته باشد و توان خروجی جوشکاری را تا ۱۰۰٪ افزایش دهد و این یکی از دلایل محبوبیت آن است.

جنس شعله پوش 501 از مس است که کیفیت بسیار بالای آن موید همین مطلب است و آلیاژ‌ مس آن را در برابر حرارت های بالا مقاوم کرده است. کار شعله پوش MB501 هدایت گاز محافظ به نقطه جوشکاری و ممانعت از نشت گاز به اطراف است. شعله پوش MB501 مثل نازل در اندازه های مختلفی تولید شده که هر یک کاربرد متفاوتی دارند.

شعله پوش آب خنک ۵۰۱ عموماً در دو نوع وجود دارد: پیچی و کشویی.
توجه: (در صنایع جوش و برش علیپور فقط مدل کشویی ارسال می‌شود.)

نوع کشویی شعله پوش آب خنک ۵۰۱ بسیار آسان تر روی گردنه تورچ نصب می شود. ولی مدل پیچی شعله پوش MB501 چون حالت پیچی دارد روی گردنه تورچ خیلی محکمتر بسته می شود و در برابر نوع کشویی خیلی ایمنی بالاتری دارد.

این شعله پوش از لحاظ قسمت نوک آن در دو حالت استوانه ای و مخروطی تولید شده است. شعله پوش مخروطی اغلب با نازل های مخروطی استفاده می شود، زیرا نازل های مخروطی کمی در قسمت نوک خود انحنا دارند. شعله پوش استاندارد که با تمام تورچ های MB501 عرضه می شود در واقع نازل مخروطی است.

شعله پوش آب خنک ۵۰۱ در جوشکاری نیمه سنگین استفاده دارد. به دلیل اینکه شعله پوش MB501 توان تحمل حرارت بالا داشته و از سیستم آب خنک استفاده می کند، در جوشکاری CO2 بازدهی بالایی دارد. شعله پوش MB501 در جوشکاری صنایع هوا فضا، پالایشگاه ها، صنعت عمران، صنایع کشتی سازی و صنعت پتروشیمی به کار می رود.

MB501 Binzel 145.0051 - Cylindrical MB501 Gas Nozzle
MB501 Binzel 145.0085 - Conical MB501 Gas Nozzle

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای شعله پوش آب خنک ۵۰۱:

جوشکاری با فشار مناسب.
در حالت ایمن نوک تماس را در موقعیت صحیح نگه می دارد.
راحت و آسان در هنگام استفاده.

قیمت شعله پوش آب خنک ۵۰۱:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.