فنر تورچ جوشکاری CO2

مدل: فنر تورچ جوشکاری CO2

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های آب خنک و هوا خنک
رنگ: قرمز برای تورچ هوا خنک و زرد برای تورچ آب خنک
جنس: فلزی (قرمز و زرد)
طول: سه متری و چهار متری

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیفنر تورچ یکی از قطعات مورد استفاده در تورچ های CO2 یا همان تورچ میگ است و در جوشکاری با گاز CO2 استفاده می شود. کار این فنر هدایت سیم CO2 و روان سازی و عدم پیچ خوردگی شیلنگ تورچ است. فنر CO2 در هر دو نوع هوا خنک و آب خنک کاربرد دارد. فنر تورچ زرد رنگ در تورچ آب خنک و قرمز رنگ در تورچ هوا خنک مصرف می شوند.

فنر تورچ در اندازه های ۳ متری و ۴ متری توسط صنایع جوش و برش علیپور عرضه می گردد و اندازه آن ارتباط مستقیم با سیم جوش مصرفی دارد. فنر قرمز رنگ CO2 برای سیم های ۰.۸ و ۱ مناسب است.

فنر تورچ CO2 عموماً دو جنس دارد: تسمه ای و فنر فلزی.
(در صنایع جوش و برش علیپور فقط مدل فلزی که خواهان بیشتری دارد به فروش می رسد).

فنر تسمه ای انعطاف کمتری نسبت به نوع فنری دارد. اما نوع فنر آن انعطاف پذیری بیشتری دارد. فنر قرمز در اندازه ۳ متری فروش بیشتری دارد. فنر زرد تورچ برای سیم های سایز ۱.۲ و ۱.۶ مناسب است.

توجه: عکسبرداری، نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ محصول نشان داده شده در تصویر، کمی متفاوت از رنگ واقعی آن باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای فنر تورچ جوشکاری CO2:

روان سازی و عدم پیچ خوردگی شیلنگ تورچ
راحت و آسان در هنگام استفاده
طول عمر بالا
بهینه سازی عملکرد جوشکاری
افزایش سرعت جوشکاری
خستگی کمتر در هنگام کار با تورچ

قیمت تورچ جوشکاری CO2:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.