شلنگ مدار فنر CO2

مدل: شلنگ مدار فنر جوشکاری CO2

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های آب خنک مکسی ۴۰۰۰ و ۵۰۱
رنگ: نارنجی
جنس: PVC الاستیته تقویت شده با فیبر
طول: سه متری و چهار متری

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیشلنگ مدار فنر تورچ یکی از قطعات مورد استفاده در تورچ های آبخنک CO2 یا همان تورچ میگ است و در جوشکاری با گاز CO2 استفاده می شود. در تورچ ۵۰۱ از داخل این شلنگ صرفاً فنر عبور می کند در حالی که کار این شلنگ پوشاندن فنر تورچ و هدایت گاز در جوشکاری مکسی ۴۰۰۰ است.

شلنگ مدار فنر که گاهی با نام فنر مدار نیز در بین جوشکاران شناخته شده است، در اندازه های ۳ متری و ۴ متری توسط صنایع جوش و برش علیپور عرضه می گردد. شلنگ مدار فنر در رنگ نارنجی و در دو سر انتهایی آن کانکتورهای فلزی قرار گرفته است.

ما در میان عمده فروشان برجسته، واردکنندگان و تأمین کنندگان طیف گسترده ای از شیلنگ های جوش شناخته شده هستیم. شیلنگ مدار فنر تورچ سه لایه PVC تقویت شده با فیبر می باشد و برای استفاده در دستگاه های جوش ایده آل است. تولید کنندگانی که ما محصولات آنان را برای فروش به شما با وسواس انتخاب می کنیم این شیلنگ را مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی با استفاده از مواد اولیه درجه یک می سازند. شیلنگ مدار فنر ما به دلیل دوام، کاربر پسند بودن، کارایی و استحکام در بین مشتریان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

توجه: عکسبرداری، نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ محصول نشان داده شده در تصویر، کمی متفاوت از رنگ واقعی آن باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای شلنگ مدار فنر تورچ جوشکاری CO2:

راحت و آسان در هنگام استفاده
طول عمر بالا
بهینه سازی عملکرد جوشکاری

قیمت شلنگ مدار فنر تورچ جوشکاری CO2:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.