شاسی کلید تورچ آب خنک co2

مدل: شاسی کلید تورچ آبخنک CO2

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای مشعل جوشکاری آب خنک مکسی ۴۰۰۰ و ۵۰۱
جنس: پلاستیک مقاوم و مرغوب
وزن: تقریباً ۳۰ گرم

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیشاسی کلید تورچ آب خنک در دستی تورچ آبخنک یا به عبارتی تورچ های میگ قرار گرفته است. این شاسی که از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده است با عناوین دیگری همچون سویچ تورچ یا سویچ ماشه نیز نامیده می شود. جوشکار با فشار دادن شاسی کلید تورچ جریان مدار را متصل کرده و جوشکاری را انجام می دهد. شاسی کلید تورچ یا سویچ ماشه عرضه شده در صنایع جوش و برش علیپور برای تمامی تورچ ها و مدل های مختلف تجهیزات جوشکاری آب خنک قابل استفاده است. اما لازم است قبل از اقدام به واریز وجه و خرید، با بخش فروش مشاوره نمایید تا دقیقاً سویچ تورچ آب خنک متناسب با تجهیزات تان به شما فروخته شود.

توجه: عکسبرداری، نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ محصول نشان داده شده در تصویر، کمی متفاوت از رنگ واقعی آن باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای سویچ تورچ آبخنک CO2:

صد درصد با آرم تجاری، جدید و با کیفیت بالا
با حساسیت بالا، کنترل سوئیچ سریع

پایدار و قابل اعتماد، آسان برای نصب
تضمین کیفیت، عمر طولانی

قیمت سویچ ماشه تورچ آب خنک CO2:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.