سانترال تورچ هوا خنک

مدل: سانترال یا آداپتور تورچ هوا خنک CO2

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای انواع تورچ 15AK/24KD/36KD MIG
جنس: برنج

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیسانترال تورچ هوا خنک که با نام آداپتور یورو یا آداپتور تورچ نیز شناخته می شود یکی از قطعات اساسی تورچ های هوا خنک جوشکاری CO2 به شمار می رود. محل قرار گیری سانترال تورچ در انتهای تورچ است و بین دستگاه و تورچ اتصال برقرار می کند. کار سانترال تورچ یا همان آداپتور تورچ، برقراری اتصالات الکتریکی تورچ و تغذیه فیلر است.

صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، ما توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای سانترال هوا خنک CO2:

صد درصد با آرم تجاری، جدید و با کیفیت بالا
دارا بودن استانداردهای جهانی

پایدار و قابل اعتماد، آسان برای نصب
تضمین کیفیت، عمر طولانی

قیمت آداپتور هوا خنک CO2:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.