سانترال تورچ آب خنک ۵۰۱

مدل: سانترال یا آداپتور تورچ آب خنک MB 501

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ آب خنک CO2 MB 501
جنس: برنج

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیسانترال تورچ ۵۰۱ که با نام آداپتور یورو یا آداپتور تورچ نیز شناخته می شود یکی از قطعات اساسی تورچ های آب خنک جوشکاری CO2 به شمار می رود. محل قرار گیری سانترال تورچ MB501 در انتهای تورچ است و بین دستگاه و تورچ اتصال برقرار می کند. کار سانترال تورچ یا همان آداپتور تورچ، برقراری اتصالات الکتریکی تورچ، گردش آب خنک کننده و تغذیه فیلر است. سانترال MB501 دارای بدنه برنجی و مهره سانترال و دو عدد نری اسپرینگ می باشد.

صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، ما توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

مزایای سانترال آب خنک MB 501 CO2:

صد درصد با آرم تجاری، جدید و با کیفیت بالا
دارا بودن استانداردهای جهانی

پایدار و قابل اعتماد، آسان برای نصب
تضمین کیفیت، عمر طولانی

قیمت آداپتور آب خنک CO2 MB 501:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.