ژل آنتوکس Antox-gel

مدل: ژل آنتوکس

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: در جوشکاری های هوا خنک و آب خنک برای تمیزکاری
وزن: یک کیلوگرمی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیژل آنتوکس یکی از مواد مورد نیاز جوشکاری به شمار می رود. ژل آنتوکس استیل برای جوشکاری به صورت هواخنک و هم به صورت آب خنک مصرف می شود. هنگام بالا رفتن دمای جوشکاری در روی استیل، نیکل و کروم و عناصر مشابه باعث ایجاد یک لایه اکسید رنگی می شوند، ژل آنتوکس این لایه اکسید شده را پاک کرده و از میان می برد و علیرغم پاک کنندگی قوی، آسیبی به سطح فلز وارد نمی کند.

از ژل آنتوکس استیل برای پاک کردن جوش الکترو شیمیایی و برای تمیز کردن جوش های استیل ضد زنگ استفاده می کنند. تمیز کردن جوش با استفاده از ژل آنتوکس استیل به منظور بالا بردن مقاومت در برابر خوردگی سطوح فلزی پس از جوشکاری TIG و MIG انجام می شود.

استفاده از ژل آنتوکس روشی سریع و مطمعن برای تمیزکاری جوش های استیل ضد زنگ است. از ژل آنتوکس استیل برای اسید شویی و پاک کنندگی سطوح هم استفاده می کنند.

ژل تمیز کننده جوشکاری دارای انواع مختلفی می باشد و هر کدام کاربرد خاص خود را دارد، نمونه ای که در تمیز کاری لوازم خانگی نظیر اجاق گاز، هود و ظرفشویی استیل کاربرد دارد به خمیر تمیز کاری استیل یا خمیر گریندینگ معروف می باشد. اما ژل آنتوکس استیل در صنایع جوش و برش مصرف دارد. این ژل لکه ها و باقیمانده جوشکاری و هیدرو کربن را به شکل عالی پاک می کند.

مزایای ژل آنتوکس:

تمیز کننده تنگستن
تمیز کننده مولیبدن
تمیز کننده تانتالیم
افزایش استقامت جوش
از بین برنده سیاهی محل جوش
عدم رشد باکتری در محل جوش
حذف ساده آلاینده ها
دستیابی به یک سطح فلزی تمیز
جلوگیری از تشکیل یک لایه منفعل جدید
افزایش مقاومت در برابر خوردگی
افزایش دوام و ظاهر جذاب سطوح فلزی
حفظ استحکام شکل و سایر خصوصیات سازه های فلزی
 

طریقه مصرف ژل آنتوکس:

ژل آنتوکس شامل اسید های هیدرو فلوئوریک، نیتریک و گوگرد است. همه آنها برای بدن انسان بسیار خطرناک هستند و می توانند باعث آسیب جدی و طولانی مدت به پوست و اندام های داخلی شوند.

قبل استفاده از ژل تمیز کننده آنتوکس، سطح توسط یک پارچه تمیز شود و بعد خشک شده و ژل را به روی سطوح بمالید و بعد از 40 ثانیه با یک پارچه تمیز ژل را پاک کنید تا سطح فلزی به صورت یکپارچه بدرخشد.

همیشه هر جایی از سطح فلزی که دچار لکه های زنگ زدگی شد را هر چه سریعتر برطرف کنید تا از ریزش غیر قابل برگشت جلوگیری شود .

قیمت ژل آنتوکس Antox-gel:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.