اسپری تست جوش Magnaflux

مدل: اسپری تست جوش MAGNAFLUX SPOTCHECK

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: انواع جوشکاری
حجم هر اسپری: ۴۰۰ میلی لیتر
سازنده: محصول اصلی ساخت کشور انگلستان

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیاسپری تست جوش مگنافلاکس ست ۳ عددی است که شامل:

۱- تمیز کننده یا کلینر: Magnaflux SKC-S
۲- نفوذ کننده یا پنتریت: Magnaflux SKL-SP2
۳- آشکارساز یا دولوپر: Magnaflux SKD-S2

اسپری اول مگنافلاکس تمیز کننده: در بررسی تست جوش قبل از تست محیط باید به طور کامل فاقد هر نوع گرد و غبار، حلال نفتی و غیر نفتی، گریس، روغن و… باشد. برای این منظور باید از یک پاک کننده، تمیز کننده خیلی قوی استفاده کرد که صنعت کاران جوش و برش از اسپری کلینر Magnaflux SKC-S استفاده می کنند. اسپری کلینر مگنافلاکس با نفوذ به تمام منفذهای سطح، کوچکترین ذرات آلوده کننده را پاک کرده و به دلیل فراریت بسیار بالا، با سرعت از محیط بخار شده و اثری از خود نخواهد گذاشت.

اسپری دوم مگنافلاکس نفوذ کننده یا پنتریت Magnaflux SKL-SP2 است که حاوی مواد نفوذ پذیر قرمز است و به آسانی وارد ترک و منافذ شده و رنگ قرمز آن آشکارسازی را آسان تر می نماید. اسپری SKL-SP2 مگنافلاکس حتی در زیر زمین هم به راحتی آشکارسازی می کند. این محصول در جوش، مخازن تحت فشار، ریخته گری، فلزکاری، آزمایش نشت و نیروگاه ها و مصارف ساختمانی نیز استفاده می شود.

اسپری سوم اسپری آشکار ساز یا Magnaflux SKD-S2 Solvent Based Developer است و در مرحله آخر برای آشکار سازی کاربرد دارد. اسپری آشکارساز مگنافلکس محصولی است که کف سفید رنگ دارد و پایه آبی است. اسپری آشکارساز مگنافلاکس به راحتی مواد نفوذ کننده خلل و فرج را بیرون آورده و به وضوح محیط جوش نخورده را نشان می دهد.

از جمله ویژگی های کلینر مگنافلکس (Magnaflux SKC-S NDT Cleaner & Remover) می توان به موارد زیر اشاره کرد:
عاری از مواد هالوژن
خشک کننده سریع
بدون اثرگذاری روی محیط
مناسب برای استفاده در دمای پایین
سازگار با اکثر آلیاژها

شایان ذکر است اسپری فوق که توسط صنایع جوش و برش علیپور عرضه می گردد محصول اصل ساخت کشور انگلستان بوده و با تاریخ مصرف جدید به شما تحویل داده خواهد شد.

قیمت اسپری مگنافلکس:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.