پایه نازل میگ ۱۵

مدل: پایه نازل هوا خنک ۱۵۰ آمپر (MB15)

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ میگ ۱۵ (MB 15)
نوع خنک کاری: هوا خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
جنس: برنجی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیپایه نازل هوا خنک ۱۵۰ آمپر از قطعات تورچ MB15 یا همان تورچ میگ به شمار رفته و در جوشکاری صنعتی CO2 کاربرد دارد. ظرفیت جوشکاری پایه نازل هوا خنک 15AK تا ۱۵۰ آمپر می باشد. پایه نازل ۱۵۰ آمپر از نوع هوا خنک است و کار آن نگه داشتن نازل است. نازلی که همراه پایه نازل ۱۵۰ آمپر بکار می رود در اندازه M6 است. پایه نازل MB15 به شکل مارپیچی ساخته شده و یک فنر دارد. اندازه سیم جوش پایه نازل ۱۵۰ آمپر بین ۰.۶ تا ۱ متغیر است.

کاربرد پایه نازل هوا خنک میگ ۱۵:

پایه نازل هوا خنک ۱۵۰ آمپر برنجی است. در حالت کلی، پایه نازل میگ به عنوان رابط بین نازل و گردنه تورچ میگ محسوب شده و فنری بکار رفته در آن برای نصب و نگهداری شعله پوش تورچ میگ کاربرد دارد و سوراخ هایی که در روی پایه نازل میگ هست برای خروج گاز تعبیه شده است. پایه نازل روی گردنه تورچ جا گرفته و نازل CO2 نیز بر روی پایه نازل بسته می گردد. تورچ هایی که پایه نازل میگ ۱۵ روی آن استفاده می شوند در اندازه ۳ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد.

پایه نازل هوا خنک ۱۵۰ آمپر در جوشکاری نیمه سنگین کاربرد دارد. پایه نازل MB15 از فشار حرارتی بالا و سیستم خنک کنندگی هوا خنک برخوردار بوده فلذا بازدهی بالایی در جوشکاری CO2 دارد و از سوی دیگر پایه نازل ۱۵۰ آمپر توان خروجی رضایت بخش دارد. این قطعه در جوشکاری صنایع هوا فضا، پالایشگاه، پتروشیمی، کشتی سازی و عمران به وفور استفاده می شود.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت پایه نازل میگ ۱۵:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.