پایه نازل میگ ۲۵

مدل: پایه نازل هوا خنک ۲۵۰ آمپر (MB 25)

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ میگ ۲۵ (MB 25)
نوع خنک کاری: هوا خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
جنس: برنجی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیپایه نازل هوا خنک ۲۵۰ آمپر از قطعات تورچ MB 25 یا همان تورچ های میگ به شمار می رود و در جوشکاری صنعتی CO2 کاربرد دارد. ظرفیت جوشکاری پایه نازل MB25 تا ۲۴۰ آمپر است. خنک کنندگی پایه نازل ۲۵۰ آمپر از نوع هوا خنک بوده و کار این پایه نازل، نگه داشتن نازل است. در حالت کلی از پایه نازل میگ برای نگهداری نازل و گاز پخش کن استفاده می شود. پایه نازل ۲۵۰ آمپر به نام پایه نازل MB25 نیز مشهور است.

نازل همراه با پایه نازل ۲۵۰ آمپر در اندازه M۶*۲۸ است. پایه نازل میگ ۲۵ شکل مارپیچی دارد و دارای یک فنر نیز هست. اندازه سیم جوش پایه نازل ۲۵۰ آمپر بین ۰.۸ تا ۱.۲ متغیر می باشد. پایه نازل میگ ۲۵ قابل تعویض بوده و باز می شود.

کاربرد پایه نازل هوا خنک ۲۵۰ آمپر

پایه نازل هوا خنک ۲۵۰ آمپر برنجی است. در حالت کلی پایه نازل میگ رابط بین نازل و گردنه تورچ میگ به شمار می رود و فنری موجود در آن برای نصب و نگهداری شعله پوش تورچ میگ کاربرد دارد. سوراخ های سطح آن برای خروج گاز تعبیه شده است. پایه نازل ۲۵۰ آمپر میگ ۲۵ روی گردنه تورچ قرار گرفته و نازل CO2 روی آن سوار می شود. تورچی که پایه نازل ۲۵۰ آمپر روی آن نصب می شود در اندازه ۳ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد.

پایه نازل هوا خنک ۲۵۰ آمپر در جوشکاری نیمه سنگین کاربرد دارد. پایه نازل میگ ۲۵ از فشار حرارتی بالا و سیستم خنک کنندگی هوا خنک برخوردارد است و از این لحاظ دارای بازدهی بالایی در جوشکاری CO2 می باشد. و نیز پایه نازل ۲۵۰ آمپر توان خروجی قابل قبولی رضایت بخشی دارد. پایه نازل MB25 در جوشکاری های صنایع هوا فضا، پالایشگاه، پتروشیمی، کشتی سازی و عمران به وفور استفاده می شود.

صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالاهای ارائه شده است و محصولات منتخب بهترین تولید کنندگان جهان در این مجموعه به فروش می رسد.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت پایه نازل میگ ۲۵:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.