پایه نازل مکسی ۴۰۰۰

مدل: پایه نازل آب خنک مکسی ۴۰۰۰ (MAXI4000)

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ مکسی ۴۰۰۰
نوع خنک کاری: آب خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
جنس: برنجی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیپایه نازل مکسی ۴۰۰۰ از قطعات تورچ مکسی ۴۰۰۰ محسوب می شود و در جوشکاری میگ کاربرد دارد، پایه نازل مکسی در جوشکاری CO2 استفاده می شود. به این صورت که پایه نازل maxi 4000 برای بستن نازل مکسی روی تورچ مکسی ۴۰۰۰ ساخته شده است. خنک کنندگی تورچ مکسی ۴۰۰۰ از نوع آب خنک بوده و در جوشکاری با آمپرهای بالا بکار می رود.

پایه نازل مکسی ۴۰۰۰ برنجی بوده و کاربرد زیاد، مصرفی و جزء قطعات پر فروش صنایع جوش و برش علیپور می باشد. پایه نازل ۴۰۰۰ روی تورچ مکسی بسته شده و نازل مکسی روی آن قرار می گیرد. پایه نازل مکسی توانایی جوشکاری با استفاده از سیم قطر ۱.۶ است. همانطور که اشاره شد پایه نازل مکسی ۴۰۰۰ با سیستم آب خنک عمل کرده و این مسأله دوام پایه نازل و قطعات دیگر را بالا برده است. از پایه نازل مکسی در سوله سازی و ساختمان سازی بیشتر استفاده می کنند. تورچ مکسی ۴۰۰۰ در متراژ ۳ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. پایه نازل مکسی 4000 در جوشکاری سنگین صنعتی با آمپرهای بالا کاربرد دارد.

مزایای پایه نازل مکسی ۴۰۰۰:

استفاده آسان
طراحی مناسب
مواد اولیه با کیفیت
قابلیت تعویض

پایه نازل مکسی 4000 در جوشکاری صنایع هوا فضا، پالایشگاه، پتروشیمی، کشتی سازی و عمران به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت پایه نازل مکسی ۴۰۰۰:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.