پایه نازل ۵۰۱

مدل: پایه نازل آب خنک تورچ ۵۰۱

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ 501D
نوع خنک کاری: آب خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
جنس: برنجی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیپایه نازل ۵۰۱ از قطعات تورچ MB501 یا همان تورچ میگ MB501 به شمار می رود و در جوشکاری CO2 کاربرد دارد. پایه نازل ۵۰۱ که پایه نازل MB501 نیز نامیده شده، از نوع آب خنک است. پایه نازل MB501 در جوشکاری تا ظرفیت خروجی ۵۰۰ آمپر استفاده می گردد.

پایه نازل ۵۰۱ از آنجایی که آب خنک است توان خروجی آن را تا ۱۰۰% افزایش داده است. کار مهم پایه نازل MB501 نگه داشتن نازل است و سوراخ های سطح در آن برای خروج گاز تعبیه شده است. نازل های ۵۰۱ هم از نوع و هم است. باید توجه نمایید که اگر از رابط استفاده کنید بایستی سیم جوش بین ۰.۸ تا ۱.۶ میلی متر مصرف نمایید. از مزایای پایه نازل ۵۰۱ توان خروجی بالا و قدرت جوشکاری آن می توان اشاره کرد. تورچ MB501 در اندازه های ۳ متری و ۴ متری در صنایع جوش و برش علیپور در اختیار شما صنعتگران عزیز قرار داده می شود.

پایه نازل ۵۰۱ حداکثر ۵۰۰ آمپر را پشتیبانی کرده و از قابلیت تنظیم برای تمام منابع اصلی جوشکاری برخوردار است. پایه نازل MB501 در جوشکاری قطعات سنگین و فولادی استفاده می کنند و بی وقفه در طول روز از آن می شود استفاده کرد و قدرت جوش بالا با سیستم آب خنک دارد. پایه نازل میگ ۵۰۱ سازگار با همه اندازه نازل ها و سیم جوش های موجود در بازار است. بیشتر به دلیل بالا بودن ظرفیت جوشکاری پایه نازل MB501 عموماً از سیم جوش با قطر بالا استفاده می کنند. پایه نازل ۵۰۱ در جوشکاری های صنایع هوا فضا، پالایشگاه، پتروشیمی، کشتی سازی و عمران به وفور استفاده می شود.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت پایه نازل ۵۰۱:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.