بسط فشاری Co2

مدل: بسط فشاری CO2 تورچ آب خنک

قیمت:  مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های آب خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
سایزها: ۸/۷ - ۹/۵ - ۱۰/۵

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنی نوعی از بسط فشاری فلزی که در تورچ های آب خنک جوشکاری کاربرد دارند. عموماً قطعه بسط فشاری به منظور بستن و محکم سازی شلنگ در روی تورچ به کار می رود. استفاده آن بسط فشاری بسیار راحت و آسان است و فقط با فشار انگشت روی گیره آن، خم و چفت می گردد.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت بسط فشاری CO2:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.