اسپرینگ نری تورچ آب خنک

مدل: اسپرینگ نری تورچ آب خنک

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های آب خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنی اسپرینگ نری تورچ آب خنک از قطعات تورچ های میگ به شمار می رود و در جوشکاری CO2 کاربرد دارد. اسپرینگ نری تورچ را با نام پین سوزنی نیز می شناسند. اسپرینگ نری در انتهای تورچ وصل شده و کار آن برقراری اتصال سیم شاسی و دستگاه برای اجرای دستورات از طرف اپراتور جوشکاری است.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت اسپرینگ نری تورچ آب خنک:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.