الکترود تنگستن سفید آرگون

الکترود تنگستن سفید آرگون

 

مدل: الکترود تنگستن سفید آرگون

 

قیمت: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

 

مشخصات محصول:

سایز الکترودسیستم الکترونیکی: ۱.۶ - ۲.۴ - ۳.۲ میلی‌متر

سیستم الکترونیکیوزن: ۲۵۰ گرمی

جنسسیستم الکترونیکی: تنگستن و توریوم

سیستم الکترونیکینوع جوش: گازی
توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیالکترود تنگستن سفید از قطعات مصرفی تورچ تیگ هوا خنک و آب خنک به شمار می رود. جنس الکترود تنگستن سفید از تنگستن و زیرکونیوم می باشد. تنگستن زیرکونیوم دار حدود ۹۹/۱۰ ٪ تنگستن و نیز ۰/۱۵ الی ۰/۴۰ ٪ زیرکونیوم دارند. الکترود سفید در جوشکاری سخت بهینه عمل می کند و ضد خوردگی است. عملکرد الکترود تنگستن سفید در جریان بالاتر از دیگر الکترودهای موجود خیلی عالی تر است. الکترود سفید قوس بسیار پایداری در ناحیه جوش به دست می دهد.

الکترود زیرکونیوم دار دو رنگ دارد:

الکترود تنگستن سفید ( ۰/۲ تا ۰/۴ زیرکونیوم)
الکترود تنگستن قهوه ای (۰/۷ تا ۰/۹ زیرکونیوم)

الکترود تنگستن سفید در جوش AC بسیار عالی عمل می کند. چرا که نوک کروی آن حفظ شده و تنگستن کمتر نفوذ می کند. الکترود سفید مقاومت بالایی در مقابل آلودگی و خوردگی دارد و هدایت جریان الکترود سفید از الکترود تنگستن قرمز به مراتب بالاتر می باشد و گاهاً با الکترود تنگستن قرمز یکسان است. قوسی ایجاد شده توسط الکترود سفید، نسبت به الکترود سبز پایدار تر بوده و به هیچ عنوان در جوشکاری DC نباید مورد استفاده قرار گیرد.

الکترود تنگستن سفید در جوش فلزات منیزیوم، آلومینیوم و آلیاژهای آن در جریان متناوب خیلی عالی عمل می کند. الکترود تنگستن زیرکونیوم دار سفید در نمره های ۰/۵، ۱، ۱/۶، ۲، ۲/۴، ۳/۲، ۴، ۴/۸، ۶/۴ در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد که از این میان، نمره های ۱، ۱/۶، ۲/۴، ۳/۲ و ۴ فروش بیشتری نسبت به بقیه نمره ها دارد.

الکترود در جوشکاری آرگون مهمترین قطعه به شمار می رود. چرا که بدون آن قوس جوش تشکیل نمی شود.

قیمت الکترود تنگستن سفید

قیمت الکترود تنگستن سفید با توجه به سایز آن متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق هر یک از نمره های الکترود تنگستن، با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور تماس حاصل فرمایید.