گاز پخش کن تورچ ۵۰۱

مدل: گاز پخش کن تورچ ۵۰۱

قیمت: ۱۵ هزار تومان

مشخصات محصول:

جنس: باکالیتی و سرامیکی

مورد استفاده: سازگار با تورچ ۵۰۱ آب خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیگاز پخش کن تورچ ۵۰۱ از قطعات تورچ ۵۰۱ (تورچ میگ MB501) است، این گاز پخش کن در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. خنک کنندگی گاز پخش کن MB501 از نوع آب خنک است و به همین علت توان خروجی بالایی را داراست و به دلیل فشار حرارتی بالا از بازدهی زیادی در جوشکاری CO2 برخوردار است.

گاز پخش کن تورچ ۵۰۱ قابلیت جوشکاری صنعتی تا ۵۰۰ آمپر را دارد. توجه به این نکته ضروری است که سیستم خنک کنندگی آب خنک، توان خروجی این گاز پخش کن را به ۱۰۰ درصد افزایش داده است! گاز پخش کن MB501 مثل گاز پخش کن MB24 و گاز پخش کن MB36 در دو نوع در صنایع جوش و برش علیپور وجود دارد که یکی از آنها سرامیکی و دیگری پلاستیکی است که در جوشکاری اصطلاحاً به آن «باکالید» می گویند. تفاوت گاز پخش کن باکالیدی و سرامیکی این است که نوع باکالیدی با داشتن ماهیت پلاستیکی در برابر ضربه شکننده نیست. اما در مقابل، گاز پخش کن سرامیکی طبیعتاً به خاطر جنس اش از مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت برخوردار است و تنها ضعف آن شکنندگی است.

نازل های این گاز پخش کن در سایز متوسط M۶*۲۸ و M۸*۳۰ تولید می شوند و قطر سیم جوش آن از ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر متغیر است. تورچ های گاز پخش کن تورچ ۵۰۱ در اندازه های ۳ متری، ۴ متری، ۵ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسند. گاز پخش کن ۵۰۱ در جوشکاری های صنایع هوا فضا، پلایشگاه ها، صنعت پتروشیمی، صنایع کشتی سازی و صنعت عمران کاربرد دارد.

مزایای گاز پخش کن تورچ ۵۰۱:

استفاده آسان
مقاوم در برابر حرارت (نوع سرامیکی) و مقاوم در برابر شکنندگی (نوع پلاستیکی)
طول عمر بیشتر

قیمت گاز پخش کن تورچ ۵۰۱:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.