پایه نازل میگ ۲۴

مدل: پایه نازل هوا خنک ۲۴۰ آمپر (MB 24)

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ میگ ۲۴ (MB 24)
نوع خنک کاری: هوا خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
جنس: برنجی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیپایه نازل هوا خنک ۲۴۰ آمپر از قطعات تورچ MB 24 یا همان تورچ های میگ است و در جوشکاری صنعتی CO2 کاربرد دارد. ظرفیت جوشکاری این قطعه تا ۲۳۰ آمپر است. خنک کنندگی پایه نازل  ۲۴۰ آمپر از نوع هوا خنک می باشد و کار پایه نازل MB24 نگه داشتن نازل است. نازل همراه با پایه نازل ۲۴۰ آمپر در اندازه می باشد. پایه نازل ۲۴۰ آمپر به شکل مارپیچی ساخته شده و یک فنر دارد. اندازه سیم جوش پایه نازل ۲۴۰ آمپر بین ۰.۸ تا ۱.۲ متغیر می باشد. پایه نازل میگ ۲۴ قابلیت تعویض دارد و باز می شود.

کاربرد پایه نازل هوا خنک ۲۴۰ آمپر

پایه نازل هوا خنک ۲۴۰ آمپر برنجی است. در حالت کلی پایه نازل میگ به عنوان رابط بین نازل و گردنه تورچ میگ بوده و فنری بکار رفته در آن برای نصب و نگه داشتن شعله پوش تورچ میگ است و سوراخ های سطح آن برای خروج گاز تعبیه شده است. پایه نازل MB24 روی گردنه تورچ قرار می گیرد و نازل CO2 روی آن وصل می گردد. تورچی که این پایه نازل روی آن نصب می شود در اندازه ۳ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد.

پایه نازل هوا خنک ۲۴۰ آمپر در جوشکاری نیمه سنگین کاربرد دارد. پایه نازل ۲۴۰ آمپر یا همان MB24 از فشار حرارتی بالا و سیستم خنک کنندگی هوا خنک برخوردار بوده و به همین جهت بازدهی بالایی در جوشکاری CO2 به همراه دارد و از سوی دیگر پایه نازل MB24 توان خروجی رضایت بخشی دارد. پایه نازل هوا خنک ۲۴۰ آمپر در جوشکاری صنایع هوا فضا، پالایشگاه، پتروشیمی، کشتی سازی و عمران به وفور استفاده می شود.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت پایه نازل میگ ۲۴:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.