تورچ میگ ۲۴

مدل: تورچ هوا خنک ۲۴۰ آمپر - میگ ۲۴

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

طول: ۳ متری
وزن: ۲۰۰۰ گرم
نوع جوش: گازی
نوع خنک کاری: هوا خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیتورچ هوا خنک ۲۴۰ آمپر در جوشکاری گاز CO2 کاربرد دارد. تورچ ۲۴۰ آمپر یا میگ ۲۴ و یا تورچ MB۲۴ نیز نامگذاری شده است. تورچ MB۲۴ دارای سیستم خنک کنندگی هوا خنک است. تورچ میگ MB۲۴ تا ۲۴۰ آمپر را پشتیبانی می کند. تورچ میگ ۲۵ در طول ۳ و ۴ متری توسط صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. تورچ هوا خنک MB۲۴ در جوشکاری سیم ۰.۸ و ۱ میلی متر استفاده می شود.

تورچ هوا خنک ۲۴۰ آمپر محبوبترین تورچ هوا خنک است که مشابه تورچ mb25 یا تورچ میگ ۲۵ است و فرق آنها تنها در توان خروجی شان است. نازل مصرفی تورچ ۲۴۰ آمپر، M۶*۲۸ است و پایه نازل متفاوت دارد و در جوشکاری سیم ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر کاربرد دارد. تورچ هوا خنک ۲۴۰ آمپر در مقایسه با تورچ های میگ ۳۶ و میگ ۲۵ متوسط و منعطف تر بوده اما توان خروجی رضایت بخش دارد.

تورچ هوا خنک ۲۴۰ آمپر در جوشکاری نیمه سنگین بکار می رود. تورچ میگ ۲۴ چون از فشار حرارتی بالا برخوردار است و از سیستم خنک کنندگی هوا خنک استفاده می کند، موجب بهره وری بالا در جوشکاری CO2 شده است. تورچ MB24 در صنایع فلزی و صنایع ساختمان سازی نیمه سنگین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای تورچ میگ ۲۴:

قابلیت حمل و استفاده آسان
طول عمر بالا
انعطاف پذیری بسیار بالا.

لوازم و قطعات تورچ هوا خنک ۲۴۰ آمپر شامل موارد زیر می باشد:

گردنه تورچ میگ ۲۴
پایه نازل میگ ۲۴
نازل میگ ۲۴
شعله پوش میگ ۲۴
گاز پخش کن میگ ۲۴
سانترال هواخنک میگ ۲۴
مهره هرز گرد میگ ۲۴
فنر تورچ ۳ متری، ۴ متری
دسته تورچ میگ ۲۴
شاسی کلید میگ ۲۴
مفصل تورچ میگ ۲۴
روکش تورچ میگ ۲۴
کابل قدرت
پین آداپتور

قیمت تورچ هوا خنک ۲۴۰ آمپر - میگ ۲۴:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.