دنباله گردنه آرگون

مدل: دنباله گردنه آرگون

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی
 

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ های آب خنک و هوا خنک
رنگ: سیاه
سایز: بلند، کوتاه، متوسط
جنس: بدنه رزین فنولیک با پیچ برنجی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنی دنباله گردنه آرگون از قطعات تورچ آرگون می باشد. دنباله گردنه، در پشت سر گردنه تورچ پیچ می گردد و الکترود تنگستن را در محل خود نگه داشته و از لغزیدن و جابجایی تنگستن ممانعت به عمل می آورد. سه نوع دنباله گردنه در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد.

انواع دنباله گردنه آرگون:

کوتاه (دکمه)
متوسط
بلند

دنباله های گردنه آرگون عملکرد و کاربرد متفاوتی دارند. تمامی انواع دنباله گردنه آرگون هم در تورچ های آب خنک و هم در تورچ های هوا خنک مورد استفاده قرار می گیرند. سایز دنباله گردنه بستگی به اندازه تنگستن و شرایط جوشکاری انتخاب می شود. دنباله بلند گردنه از قطعات جوشکاری تیگ به شمار می رود. دنباله ها پیچ شده به آسانی تعویض می شوند.

«دنباله گردنه آرگون» به پشت کولت فشار وارد کرده و «کولت» را در برابر «کولت بادی» و یا «گاز لنز» ثابت نگاه می دارد. دنباله گردنه آرگون به عنوان گارد سر تورچ نیز عمل می نماید.

دنباله گردنه کوتاه این امکان را فراهم می آورد تا جوشکار بتواند در فضاهای تنگ به آسانی مانور دهد. استفاده از دنباله گردنه کوتاه استفاده مستلزم کاهش اندازه تنگستن مصرفی است تا دنباله گردنه تیگ در محل خود پیچ شود. اگر از اندازه تنگستن بلندتر استفاده کنید باید دنباله گردنه متوسط یا دنباله گردنه بلند انتخاب کنید. چون سایز آنها با استاندارد تنگستن مطابقت داشته باشد. دنباله گردنه کوتاه جوشکاری در نواحی محدود را امکان پذیر می سازد، اما تنگستن غیر استاندارد لازم دارد به نحوی که طولش دو اینچ و کمتر باشد.

دنباله گردنه متوسط عموماً طول تنگستن تا ۳ اینچ می رسد. دنباله گردنه بلند نیز از تنگستن سایز استاندارد صنعتی در طول ۷ اینچ مصرف می کند. دنباله گردنه بلند، رایجترین نوع دنباله گردنه آرگون است. دنباله گردنه آرگون از رزین فنولیک ساخته شده اند. رزین های فنولیک در صنعت عایق حرارتی و ضد آتش کاربرد دارند.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت دنباله گردنه آرگون:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.