مایع آنتی اسپاتر ضد جرقه و پاشش Antispatter

مدل: ضد جرقه و پاشش های جوش و برش (Anti Spatter)

قیمت ۲۰ لیتری: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

قیمت ۴ لیتری: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

قیمت اسپری ۳۰۰ میلی: برای مشاهده قیمت کلیک کنید

 

مشخصات محصول:

وزنوزن: گالن ۲۰ لیتری، ۴ لیتری و اسپری ۳۰۰ میلی لیتری

محصول:صنایع جوش و برش علیپور

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیمایع ضد جرقه و پاشش از لوازم مورد نیاز صنایع جوش و برش است و در جوشکاری که در معرض پاششها و جرقه های حاصل از جوش و برش قرار دارند مورد استفاده قرار میگیرد و تضمینی برای طول عمر بیشتر قطعات به شمار می رود.

موارد مصرف مایع ضد جرقه Anti Spatter

تورچهای جوشکاری
قطعات فیکسچرها
کلیه ادواتی که در نزدیکی محل جوشکاری قرار دارند
جلوگیری از چسبیدن این پاششها
جلوگیری از عیوب ظاهری و یا متالوژیکی ایجاد شده در سطح و شبکه کریستالی فلز مبنا

آنتی اسپاتر تولیدی صنایع جوش و برش علیپور خواص و کیفیت فوق العاده بالائی در ممانعت از چسبیدن پاششها به سطوح و کاهش آسیب رسانی آنها می باشد. ماده فوق در دو نوع پایه آب و پایه روغن و جهت انواع جوشکاری در حالات دستی و رباتیک و نیز در فلزات حساس به پاشش و سطوح شیشه ای و پلاستیکی و…. تولید شده است و به عنوان یک راه حل مؤثر و قطعی در جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر اسپاترها می باشد. نکته قابل توجه اینکه اسپری های ارائه شده توسط این شرکت از نوع بدون گاز بوده و خلوص آن بسیار بالاست و محتوی داخل آن قابل مشاهده است و تا آخرین قطره توسط جوشکاران مورد استفاده قرار می گیرد. در حالی که محفظه های گازدار محتوی کمتری را در خود دارند و داخل آن قابل مشاهده نیست.

جهت اطلاع از نحوه فروش و قیمت ها با کارشناسان فروش AWELD در تماس باشید.

 

قیمت مایع ضد جرقه و ضد پاشش AntiSpatter صنایع جوش و برش علیپور:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.

 

آنتی اسپاتر
مقاله دیگر ما را در همین سایت بخوانید: