پایه نازل میگ ۳۶

مدل: پایه نازل هوا خنک ۳۶۰ آمپر (MB 36)

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

مورد استفاده: مناسب برای تورچ میگ ۳۶ (MB 36)
نوع خنک کاری: هوا خنک
رنگ: رنگ موجود در عکس
جنس: برنجی

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیپایه نازل هوا خنک ۳۶۰ آمپر از قطعات تورچ MB36 یا همان تورچ های میگ است و در جوشکاری CO2 کاربرد دارد. پایه نازل میگ ۳۶ از نوع هوا خنک بوده و به همین علت مقاومت بالایی دارد. کار پایه نازل ۳۶۰ آمپر، نگهداشتن نازل میگ ۳۶۰ آمپر است.

نازل های پایه نازل میگ ۳۶ هم در نوع M۶*۲۸ و هم M۸*۳۰ است و سایز پایه نازل هر یک از آنها فرق دارد. سایز نازل های به کار رفته روی پایه نازل MB 36 بین ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر متغیر می باشد. هوا خنک بودن پایه نازل ۳۶۰ آمپر قدرت و تحمل بسیار بالای آن در حرارت های بالا را به ارمغان آورده و این مورد محبوبیت بسیار بالای پایه نازل میگ ۳۶۰ آمپر را موجب شده است.

کاربرد پایه نازل هوا خنک ۳۶۰ آمپر

پایه نازل هوا خنک ۳۶۰ آمپر برنجی است. پایه نازل میگ ۳۶ رابط بین نازل و گردنه تورچ میگ ۳۶ است و فنر به کار رفته در آن برای نصب و نگهداشتن شعله پوش تورچ MB36 است. سوراخ های سطح پایه نازل MB36 برای خروج گاز تعبیه شده است. در حالت کلی پایه نازل میگ ۳۶ روی گردنه تورچ قرار گرفته و نازل CO2 بر روی آن سوار می گردد. تورچ هایی که پایه نازل ۳۶۰ آمپر روی آن نصب می شوند در اندازه ۳ متری در صنایع جوش و برش علیپور موجود می باشد.

پایه نازل هوا خنک ۳۶۰ آمپر در جوشکاری تا توان خروجی ۳۰۰ آمپر بکار می رود. تورچ پایه نازل ۳۶۰ آمپر قابلیت این را دارد که هم هوا خنک و هم آب خنک باشد، به این دلیل قادر است از نازل های M۶ متوسط و از نازل های M۸ درشت نیز استفاده کند.

پایه نازل هوا خنک ۳۶۰ آمپر در جوشکاری نیمه سنگین به کار می رود. پایه نازل میگ ۳۶ از فشار حرارتی بالا و سیستم خنک کنندگی هوا خنک برخوردار بوده و به همین جهت بازدهی بالایی در جوشکاری CO2 نشان می دهد و از سوی دیگر پایه نازل ۳۶۰ آمپر توان خروجی رضایت بخشی دارد. پایه نازل میگ ۳۶ در جوشکاری صنایع هوا فضا، پالایشگاه، پتروشیمی، کشتی سازی و عمران به وفور استفاده می شود.

توجه: عکسبرداری نور و نمایشگرهای مختلف ممکن است باعث شود رنگ مورد در تصویر کمی متفاوت از رنگ واقعی باشد.

از آنجایی که صنایع جوش و برش علیپور ضامن اصالت کالا و محصولات ارایه شده است، توصیه می کنیم برای بهره مندی از نهایت کیفیت و دوام بیشتر، محصول فوق را از صنایع جوش و برش علیپور تهیه و با خیال آسوده استفاده نمایید. محصولات ارایه شده در صنایع جوش و برش علیپور قابل رقابت با محصولات برتر دنیاست.

قیمت پایه نازل میگ ۳۶:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.