تورچ میگ ۲۵

مدل: تورچ هوا خنک ۳۶۰ آمپر - میگ ۳۶

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

طول: ۳ متری
وزن: ۲۲۰۰ گرم
نوع جوش: گازی
نوع خنک کاری: هوا خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیتورچ هوا خنک ۳۶۰ آمپر (تورچ ۳۶۰ یا MB36) در جوشکاری با گاز CO2 کاربرد دارد. این تورچ به نام میگ ۳۶ نیز مشهور است. سیستم خنک کنندگی تورچ MB36 هوا خنک است و از نازل های M۶*۲۸ و M۸*۳۰ استفاده می کند و پایه نازل متفاوتی دارند. برخورداری تورچ ۳۶۰ آمپر از سیستم هوا خنک باعث توان بالای جوشکاری شده و طرفداران زیادی دارد.

تورچ میگ ۳۶ در جوشکاری نیمه سنگین کاربرد دارد و به دلیل داشتن فشار حرارتی زیاد و سیستم خنک کنندگی هوا خنک در جوشکاری CO2 بهره وری زیادی را از خود نشان داده است. تورچ MB36 در صنایع فلزی و صنایع ساختمان سازی نیمه سنگین بکار می رود. تورچ میگ ۳۶ یکی از تورچ های جوشکاری است که در اتصالات با استحکام قوی از این تورچ استفاده می کنند.

تورچ هوا خنک ۳۶۰ آمپر در اندازه ۳ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. سیم جوش مصرفی تورچ MB36 از ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر متغیر است. تورچ ۳۶۰ توانایی جوش سیم تا توان ۱.۲ را دارد. نازل مصرفی تورچ میگ ۳۶۰ در سایز ۰.۸ تا ۱.۲ متغیر است.

مزایای تورچ میگ ۳۶:

قابلیت استفاده آسان
طول عمر بالا
انعطاف پذیری بالا.

لوازم و قطعات تورچ هوا خنک ۳۶۰ آمپر شامل موارد زیر می باشد:

گردنه تورچ میگ ۳۶
پایه نازل میگ ۳۶
نازل میگ ۳۶
شعله پوش میگ ۳۶
گاز پخش کن میگ ۳۶
سانترال هواخنک میگ ۳۶
مهره هرز گرد میگ ۳۶
فنر تورچ ۳ متری، ۴ متری
دسته تورچ میگ ۳۶
شاسی کلید میگ ۳۶
مفصل تورچ میگ ۳۶
روکش تورچ میگ ۳۶
کابل قدرت
پین آداپتور

قیمت تورچ هوا خنک ۳۶۰ آمپر - میگ ۳۶:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.