تورچ میگ ۲۵

مدل: تورچ هوا خنک ۲۵۰ آمپر - میگ ۲۵

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

طول: ۳ متری
وزن: ۲۰۰۰ گرم
نوع جوش: گازی
نوع خنک کاری: هوا خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیتورچ هوا خنک ۲۵۰ آمپر در جوشکاری گاز CO2 کاربرد دارد. تورچ ۲۵۰ آمپر یا میگ ۲۵ و یا تورچ MB25 نیز نامگذاری شده است. تورچ MB25 دارای سیستم خنک کنندگی هوا خنک است. تورچ میگ MB25 تا ۲۵۰ آمپر را پشتیبانی می کند. تورچ میگ ۲۵ در طول ۳ و ۴ متری توسط صنایع جوش و برش علیپور به فروش می رسد. تورچ هوا خنک MB25 در جوشکاری سیم ۰.۸ و ۱ میلی متر استفاده می شود.

تورچ هوا خنک ۲۵۰ آمپر محبوبترین تورچ هوا خنک است که مشابه تورچ mb24 یا تورچ میگ ۲۴ است و فرق آنها تنها در توان خروجی شان است. نازل مصرفی تورچ ۲۵۰ آمپر، M۶*۲۸ است و پایه نازل متفاوت دارد و در جوشکاری سیم ۰.۸ تا ۱.۲ میلی متر کاربرد دارد.

تورچ هوا خنک ۲۵۰ آمپر در جوشکاری نیمه سنگین بکار می رود. تورچ میگ ۲۵ چون از فشار حرارتی بالا برخوردار است و از سیستم خنک کنندگی هوا خنک استفاده می کند موجب بهره وری بالا در جوشکاری CO2 شده است. تورچ MB25 در صنایع فلزی و صنایع ساختمان سازی نیمه سنگین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای تورچ میگ ۲۴:

قابلیت حمل و استفاده آسان
طول عمر بالا
انعطاف پذیری بسیار بالا.

لوازم و قطعات تورچ هوا خنک ۲۵۰ آمپر شامل موارد زیر می باشد:

گردنه تورچ میگ ۲۵
پایه نازل میگ ۲۵
نازل میگ ۲۵
شعله پوش میگ ۲۵
گاز پخش کن میگ ۲۵
سانترال هواخنک میگ ۲۵
مهره هرز گرد میگ ۲۵
فنر تورچ ۳ متری، ۴ متری
دسته تورچ میگ ۲۵
شاسی کلید میگ ۲۵
مفصل تورچ میگ ۲۵
روکش تورچ میگ ۲۵
کابل قدرت
پین آداپتور

قیمت تورچ هوا خنک ۲۵۰ آمپر - میگ ۲۵:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.