تورچ میگ ۱۵

مدل: تورچ هوا خنک ۱۵۰ آمپر - میگ ۱۵

 

قیمت: مشاهده قیمت و موجودی

مشخصات محصول:

طول: ۳ متری
وزن: ۱۸۴۰ گرم
نوع جوش: گازی
نوع خنک کاری: هوا خنک

توضیحات فنی محصول:

توضیحات فنیتورچ هوا خنک ۱۵۰ آمپر در جوشکاری گاز CO2 کاربرد دارد. تورچ جوشکاری ۱۵۰ آمپر به نام های میگ ۱۵ و تورچ MB15 نیز عنوان شده است. تورچ MB15 دارای سیستم خنک کنندگی هوا خنک است. تورچ میگ ۱۵ توان پشتیبانی تا ۱۵۰ آمپر را دارد. تورچ میگ ۱۵۰ آمپر به طول ۳ و ۴ و ۵ متری در صنایع جوش و برش علیپور به فروش گذاشته شده است. تورچ میگ ۱۵ برای جوشکاری سیم ۰.۶ و ۱ میلی متر ایده آل است. نازل مصرفی تورچ هوا خنک ۱۵۰ آمپر، M۶*۲۵ است که پایه نازل متفاوت دارد و سیم جوشکاری تا قطر ۱ میلی متر را پشتیبانی می کند.

تورچ هوا خنک ۱۵۰ آمپر توان خروجی رضایت بخش دارد. تورچ MB15 برای جوشکاری سبک و نیمه سنگین انتخاب درستی است. تورچ میگ ۱۵ به خاطر سیستم خنک کنندگی هوا خنک، دارای بهره وری بیشتر در جوشکاری CO2 می باشد. تورچ میگ MB15 عموماً در صنایع فلزی و صنایع ساختمان سازی نیمه سنگین بکار می رود.

مزایای تورچ میگ ۱۵:

قابلیت حمل و استفاده آسان
طول عمر بالا
انعطاف پذیری بسیار بالا.

لوازم و قطعات تورچ هوا خنک ۱۵۰ آمپر شامل موارد زیر می باشد:

گردنه تورچ میگ ۱۵
پایه نازل میگ ۱۵
نازل میگ ۱۵
شعله پوش میگ ۱۵
گاز پخش کن میگ ۱۵
سانترال هواخنک میگ ۱۵
مهره هرز گرد میگ ۱۵
فنر تورچ ۳ متری، ۴ متری
دسته تورچ میگ ۱۵
شاسی کلید میگ ۱۵
مفصل تورچ میگ ۱۵
روکش تورچ میگ ۱۵
کابل قدرت
پین آداپتور

قیمت تورچ هوا خنک ۱۵۰ آمپر - میگ ۱۵:

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و لزوم به روز رسانی مداوم قیمت ها و برای جلوگیری از تضییع حقوق مشتریان و سایر فروشندگان، اعلام قیمت دقیق و به روز این محصول فقط از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است. روش های خرید محصول در همین صفحه امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را به شما خریداران گرامی می دهد.

می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش صنایع جوش و برش علیپور یا تکمیل فرم سفارش و هماهنگی با واتساپ واحد فروش این محصول را تهیه و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.